Tričko nejlepší asistent režie na světě
Kvalitní pánské tričko střední gramáže s potiskem nejlepší asistent režie na světě. Úzký lem průkrčníku ze žebrového úpletu. Vnitřní část zadního průkrčníku je začištěna tkanou páskou. Zpevněný ramenní šev. Tubulární střih. Potisk plotrovou folií. Tričko nabízíme i v dámské a dětské variantě. Tričko dodáváme ve 13 barevných variantách.
Dostupnost: Skladem
Cena: 329 Kč
Gramáž
145 g
Materiál:
kvalitní 100% bavlna (barva 12 ve složení 85 % bavlna, 15 % viskóza), Single Jersey
Jak doručujeme
Zboží zasíláme buď na doporučeně dobírku či při platbě předem standartně doporučeně (Česká pošta) nebo spediční službou Geis, nebo je ho možné vyzvednout osobně.
Ceník přepravy
Česká pošta dobírka | 90 Kč | |
Česká pošta / platba převodem předem | 70 Kč | |
Hotově na pobočce | 0 Kč | |
Geis / platba převodem předem | 112 Kč | |
Geis / dobírka | 132 Kč | |
Geis - Slovensko / platba převodem předem | 190 Kč | |
Kurýr po Praze | 190 Kč |
Rychlost expedice
tričko nejlepší asistent režie na světě obvykle dodáme max. do 5ti dnů. Pokud zboží potřebujete rychleji, prosím napište to do poznámky v závěrečném kroku objednávacího procesu. Osobní vyzvednutí i do dvou.
Jak nás najdete / pokud si zboží chcete vyzvednout na pobočce
Najdete nás v Praze 9 Hloubětíně - ulice U Elektry 650/2. Naší firmu naleznete hned vedle vrátnice.
Způsob výroby potisku
Potisk je tvořen nápisy vyřezanými ze speciální fólie a zažehlen při 175 stupních Celsia do textilu. Drží výborně.
Praní trička
Pračku prosím nastavte max. na 40 stupňů Celsia a tričko obraťte na ruby.Tričko žehlíme obrácené na ruby.