Tričko I love Vratislav
Kvalitní pánské triko střední gramáže s potiskem I love Vratislav. Úzký lem průkrčníku ze žebrového úpletu. Vnitřní část zadního průkrčníku je začištěna tkanou páskou. Zpevněný ramenní šev. Tubulární střih. Potisk realizován pomocí speciální na textil určené folie. Doplňuje dámskou a dětskou variantu trička Classic New. Tričko dodáváme ve 13 barevných variantách.
Dostupnost: Skladem
Cena: 329 Kč
Gramáž trika
145 gramů
Materiál:
100% bavlna (barva 12 ve složení 85 % bavlna, 15 % viskóza), Single Jersey
Možnosti doručení
Objednávky posíláme na doporučeně dobírku Českou poštou / či při platbě předem standartně doporučeně. Další možností je kurýr či přepravní společnost Geis - jak na dobírku tak při platbě předem.
Cena přepravného
Česká pošta dobírka | 90 Kč | |
Česká pošta / platba převodem předem | 70 Kč | |
Hotově na pobočce | 0 Kč | |
Geis / platba převodem předem | 112 Kč | |
Geis / dobírka | 132 Kč | |
Geis - Slovensko / platba převodem předem | 190 Kč | |
Kurýr po Praze | 190 Kč |
Rychlost expedice
triko I love Vratislav obvykle dodáme max. do 5ti dnů. Pokud zboží potřebujete rychleji, prosím napište to do poznámky v závěrečném kroku objednávacího procesu. Osobní vyzvednutí i do dvou.
Kde nás najdete - při osobním vyzvednutí
Snadné parkování v ulici U Elektry 650/2 Praha 9. Mapa zde. Dobrá dostupnost MHD - stanice U Elektry Praha 9. Naší provozovnu naleznete hned vedle vrátnice. Možnost se k nám dostat pomocí MHD je ze stanice metra B Palmovka tramvají č. 8 nebo 25, nebo ze stanice metra B Hloubětín tramvají č. 25
Technologie potisku
Texty potisku jsou vyrobeny z plotrové folie a zažehleny pomocí termolisu do trička. Vysoká odolnost nápisu.
Praní trička
Tričko doporučujeme prát po rubu při teplotě max. 40 stupňů Celsia.Žehlit taktéž po rubu.