Tričko I love Děčín
Kvalitní pánské triko moderního střihu. Motiv potisku tvoří nápis: I love Děčín. Úzký lem průkrčníku ze žebrového úpletu. Vnitřní část zadního průkrčníku je začištěna tkanou páskou. Zpevněný ramenní šev. Tubulární střih. Potisk realizován pomocí speciální na textil určené folie. Doplňuje dámskou a dětskou variantu trička Classic New. Tričko dodáváme ve 13 barevných verzích.
Dostupnost: Skladem
Cena: 329 Kč
Gramáž
145 g
Materiál trička:
vysoce jakostní 100% bavlna (barva 12 ve složení 85 % bavlna, 15 % viskóza), Single Jersey
Možnosti doručení
Objednávky posíláme na doporučeně dobírku Českou poštou / či při platbě předem standartně doporučeně. Další možností je kurýr či přepravní společnost Geis - jak na dobírku tak při platbě předem.
Cena přepravného
Česká pošta dobírka | 90 Kč | |
Česká pošta / platba převodem předem | 70 Kč | |
Hotově na pobočce | 0 Kč | |
Geis / platba převodem předem | 112 Kč | |
Geis / dobírka | 132 Kč | |
Geis - Slovensko / platba převodem předem | 190 Kč | |
Kurýr po Praze | 190 Kč |
Rychlost dodání
triko I love Děčín obvykle dodáme max. do 5ti dnů. Pokud zboží potřebujete rychleji, prosím napište to do poznámky v závěrečném kroku objednávacího procesu. Osobní vyzvednutí i do dvou.
Dopravní info / pokud vyzvedáte osobně
Najdete nás v Praze 9 Hloubětíně - ulice U Elektry 650/2. Naší firmu naleznete hned vedle vrátnice.
Technologie potisku
Texty potisku jsou vyrobeny z plotrové folie a zažehleny pomocí termolisu do trička. Vysoká odolnost nápisu.
Jak se perou trička s potiskem
Trička potištěná plotrovou folií se perou vždy po rubu při teplotě vody maximálně 40 stupňů Celsia.Žehlení provádíme po rubu.